Garden King Multi Plus AN-B030

Odpudzovač Multi Plus po detekcii spúšťa silné ultrazvukové vlny a ostré svetlo na princípe stroboskopu...
Garantovaný nákup z TV Products

Na sklade • 1 variant1,99 €94 % • 3 710 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,69 €91 % • 186 838 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €76 % • 36 recenziíĎalšie informácie

Solárne

• lebo mi uz tie macky spinia na zahrade

• O jari do jsene nevyžaduje dobíjanie
  • , zakúpené v TV Products

Zakúpili sme si tento tovar,lebo lesná zver nám chodila na pole.Dúfam že to bude dobré.Mali sme na to dobré hodnotenie.

Účinná plocha
500 m2
Typ
odpudzovače
Ultrazvukové
Elektrické
Solárne

Solárny elektronický odpudzovač Multi Plus

Aktivuje sa pohybom v dosahu snímača. Odpudzovač Multi Plus po detekcii spúšťa silné ultrazvukové vlny a ostré svetlo na princípe stroboskopu, vyplašia tak nechceného zvieracieho návštevníka z Vašej záhrady. Odpudzovač Multi Plus je ekologický, nemá vplyv na zdravie človeka.

Elektronický odpudzovač MULTI PLUS - výhody:

Dobíjanie slnečnou energiou
    Nemá vplyv na zdravie ľudí
    Integrovaný solárny článok
    Jednoduchá inštalácia - žiadne káble ani drôty

Elektronický odpudzovač MULTI PLUS - parametre:

Batérie 3x AA NiMh 1,2V / 800 mA
    Solárny panel 6V / 8 mA - žiadne káble alebo drôty
    Možnosť nastavenia citlivosti detekcie
    Zvuková signalizácia, svetelná signalizácia, detekcia pohybu
    Prevádzku na 3x AA batérie NiMH 1,2V / 400mA (súčasťou balenia)

2zákazníci neodporúčajú produkt

• lebo mi uz tie macky spinia na zahrade

• O jari do jsene nevyžaduje dobíjanie
  • , zakúpené v TV Products

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v tipa.sk

Vynikajùci vyrobok odporučam všetkým

• splnil očakávania
  • , zakúpené v TV Products

• Neodplasuje ani psa ani macku, zato susede vadi ze vraj pupa, pritom ja pipanie nepocujem, pes dalej veselo hrabe v zahone
  • , zakúpené v TV Products

Absolútne nefunguje. Moje macky sa pri tom veselo hrali, akoby nic. Kocur od susedov co mi lezie do zahrady, prechadzal okolo 5 krat a ani sa neobzrel a nic si nevsimal. Tovar som preto vratil.

• , zakúpené v TV Products

• zatiaľ plní svoju funkciu dobre
  • , zakúpené v TV Products

spĺňa moje očakávania , je účinný

• , zakúpené v TV Products

Jednoduchá montáž.Neviem presne ako reagujú nevítaní návštevníci