Najnovšie recenzie zo sekcie Lapače a odpudzovače

Format1 Automobilový odháňač hlodavcov AOdHa/t 49192

Format1 Automobilový odháňač hlodavcov AOdHa/t 49192

Overený zákazník Landema.sk Overený zákazník

Pridané: včera, 12:05

Zakúpený v Landema.sk

• Lacný , funkčný,jednoduchá montáž

Mohli by byť v balení dlhšie káble a káblové očká ,inak výborný produkt,používam roky na všetkých svojich autách.

• dostatočné množstvo

• rozdelené na porcie - ok
InnovaGoods Profi odpudzovač hlodavcov-hmyzu-pavúkov s nočným svetlom

InnovaGoods Profi odpudzovač hlodavcov-hmyzu-pavúkov s nočným svetlom

Overený zákazník extrashop Overený zákazník

Pridané: 27. marca 2024

Hrozné. Prislo poškodené, vobec nesplna účel. Veľké sklamanie

Objednal som pascu na kuny a dosť smradľavý sprej proti mačkám, aby sa do pasce nechytila pačka. Vystriekal som blízke okolie pasce sprejom, čo bolo fakt cítiť.

Asi 5 minút po sprejovaní sprejom proti mačkám, prišla tam mačka (zrejme nečítala manuál). Vošla do pasce na kuny, zožrala návnadu a vyšla von - bez toho, aby aktivovala pascu. Za chvíľu to celé ešte raz zopakovala.

ZHRNUTIE: Sprej proti mačkám nefunguje proti mačkám, akurát smrdí ľuďom. Pasca na kuny nič moc, keďže ju neaktivovala ani rozmerovo väčšia mačka ...

Deramax Profi Plašič kun a hlodavců 0440

Deramax Profi Plašič kun a hlodavců 0440

Overený zákazník DaDex.sk Marián

Pridané: 25. marca 2024

(naposledy upravené 25. marca 2024)

Zakúpený v DaDex.sk

• Aj na vonkajšie prostredie
  • Deklarovaná sila v db asi nemá účinok cez 10cm polystyrénove zateplenie
  • Za adaptér si treba priplatiť

Za cenu nad 50€ skôr neodporúčam, chýba led dióda, prípadne test piezo reproduktora, keď plašič zapnete, neviete či je zapnutý... Rozmýšľam o vrátení do obchodu.
KEMPER ARM2-cena 17€ Talianska výroba je určite lepšia voľba, kde za túto cenu dostanete aj s nap. adaptérom (myši odohnalo aj z polystyrénu 10cm hrúbka
Podobný produkt GETI GRR120 cena cca 11€ s nap. adaptérom, tento nemám ale odskúšaný

• Dúfam že bude aj dostatočne vodotesný.
  • Nie je ultrazvukový, tie sú takmer neúčinné!
DERAMAX CN01 12V adaptér na odpudzovač

DERAMAX CN01 12V adaptér na odpudzovač

Overený zákazník DaDex.sk Overený zákazník

Pridané: 23. marca 2024

(naposledy upravené 25. marca 2024)

Zakúpený v DaDex.sk

• Dosť krátky kábel

• Funguje perfektne

• cena s dopravou

Je ťažké hodnotiť produkt v krátkom čase. Zatiaľ nebadať väčší vplyv na vtákov.

Odpudzovač mravencov solárny Grundig 6701

Odpudzovač mravencov solárny Grundig 6701

Overený zákazník tipa.sk Overený zákazník

Pridané: 19. marca 2024

Zakúpený v tipa.sk

Osadil som ho v den doručenia, skúšam, cas ukáže ako to funguje,

Isotronic Odpudzovač ôs a molí 92420

Isotronic Odpudzovač ôs a molí 92420

Overený zákazník Odpudzovače.sk to je ekologický prístup k ochrane domácnosti a firiem. eva

Pridané: 18. marca 2024

(naposledy upravené 18. marca 2024)

Zakúpený v Odpudzovače.sk to je ekologický prístup k ochrane domácnosti a firiem.

• prenosnost, tichx
Isotronic 60300

Isotronic 60300

Overený zákazník Odpudzovače.sk to je ekologický prístup k ochrane domácnosti a firiem. leni

Pridané: 16. marca 2024

(naposledy upravené 16. marca 2024)

Na obrázku bol avizovaný výhodný duopack. Prišiel však v každej škatuli len 1 odpudzovač, žiadne výhodné balenie. Obrázok zavádza.

Xpets AR28

Xpets AR28

Overený zákazník CAB Shop Overený zákazník

Zakúpený v CAB Shop

Objednal som si tento produkt - ultrazvukový plašič zvery , pretože nám stále behali mačky po autách a kuny, lasice do motorového priestoru. Po zapnutí prístroja tento problém zatiaľ zmizol. Používam ho nepravidelne a vždy na inom mieste v blízkosti vozidiel , aby si na to zver nezvykla. Zatiaľ spokojnosť.

Talpa Raus odpudzovač medvedíkov 1,2 Kg

Talpa Raus odpudzovač medvedíkov 1,2 Kg