Garden King AN-A316B

Solárny odpudzovač krtkov s LED lampou Odpudzovač krtkov funguje na princípe šírenia nízkofrekvenčných vĺn pod zemou. Odpudzovač krtkov má integrovaný solárny článok, je...
Garantovaný nákup z TV Products

Solárne
Typ
odpudzovače

• , zakúpené v TV Products

Nainštalované, svetielko v noci svieti, pípanie, dúfam, že krtov plaší. Nové krtince som nevidela.

• , zakúpené v TV Products

• Nemal som ešte skúsenosť stýmto produktom ,ale bol mi doporučený ako veľmi účinný

• solárne napájanie
    • hlučnosť

Problematická je hlučnosť zariadenia, ktorú počuje aj človek, nakoľko zvuk sa šíri tiež nad zemou, čo môže vyrušovať aj susedov na vedľajšom pozemku. Toto by mal výrobca určite eliminovať. My sme to vyriešili utlmením polystyrénom a umiestnením do plastového kvetináča.

Účinná plocha
500 m2
Solárne
Typ
odpudzovače

Solárny odpudzovač krtkov s LED lampou

Odpudzovač krtkov funguje na princípe šírenia nízkofrekvenčných vĺn pod zemou. Odpudzovač krtkov má integrovaný solárny článok, je ideálny proti krtkom, potkanom, hrabošom a myšiam. Zároveň má odpudzovač krtkov funkciu LED osvetlenia. LED svetlo sa pri zotmení automaticky aktivuje a svieti, podľa stavu nabitia batérie.

Solárny odpudzovač krtkov s LED - výhody:

Ekologický
    Dobíjanie slnečnou energiou
    Nemá vplyv na zdravie ľudí a domácich zvierat
    Šírenie vĺn pod zemou
    Orientačné záhradné svietidlo
    Žiadne káble alebo drôty

Solárny odpudzovač krtkov s LED - parametre:

Batérie NiMh 1,2V / 800 mA
    Solárny panel 4V / 45 mA
    Účinná plocha až 500 m2 (v závislosti na vlastnostiach pôdy)
    Prevádzka osvetlenia na 1x batérie AA NiMH 800 mAh (súčasťou balenia)
    Vlny o frekvencii 400-1000 Hz
    Vibrácie sú vydávané radiálne (tj. všetkými smermi) cca každých 50 sekúnd

Na sklade • 1 variant1,99 €94 % • 3 713 recenziíĎalšie informácie

3zákazníci neodporúčajú produkt

• solárne napájanie
    • hlučnosť

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant1,99 €94 % • 3 713 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v TV Products

• odpudzovac hned zafungoval, pomohol sa zbavyt krta okamzite
  • , zakúpené v TV Products

Vôbec nefunguje, krtko je u nás stale. Neodporúčam.

• nefunkcne

dalsi plasic, ktory vobec nefunguje
    pomoze len ziva macka

• svíčka
    • ako dolu

oba plašiče krtkov boli nefunkčné