Najnovšie recenzie zo sekcie Lapače a odpudzovače

Objednal som pascu na kuny a dosť smradľavý sprej proti mačkám, aby sa do pasce nechytila pačka. Vystriekal som blízke okolie pasce sprejom, čo bolo fakt cítiť.

Asi 5 minút po sprejovaní sprejom proti mačkám, prišla tam mačka (zrejme nečítala manuál). Vošla do pasce na kuny, zožrala návnadu a vyšla von - bez toho, aby aktivovala pascu. Za chvíľu to celé ešte raz zopakovala.

ZHRNUTIE: Sprej proti mačkám nefunguje proti mačkám, akurát smrdí ľuďom. Pasca na kuny nič moc, keďže ju neaktivovala ani rozmerovo väčšia mačka ...

Deramax Profi Plašič kun a hlodavců 0440

Deramax Profi Plašič kun a hlodavců 0440

Overený zákazník DaDex.sk Marián

Pridané: 25. marca 2024

(naposledy upravené 25. marca 2024)

Zakúpený v DaDex.sk

• Aj na vonkajšie prostredie
  • Deklarovaná sila v db asi nemá účinok cez 10cm polystyrénove zateplenie
  • Za adaptér si treba priplatiť

Za cenu nad 50€ skôr neodporúčam, chýba led dióda, prípadne test piezo reproduktora, keď plašič zapnete, neviete či je zapnutý... Rozmýšľam o vrátení do obchodu.
KEMPER ARM2-cena 17€ Talianska výroba je určite lepšia voľba, kde za túto cenu dostanete aj s nap. adaptérom (myši odohnalo aj z polystyrénu 10cm hrúbka
Podobný produkt GETI GRR120 cena cca 11€ s nap. adaptérom, tento nemám ale odskúšaný

• Dúfam že bude aj dostatočne vodotesný.
  • Nie je ultrazvukový, tie sú takmer neúčinné!
DERAMAX CN01 12V adaptér na odpudzovač

DERAMAX CN01 12V adaptér na odpudzovač

Overený zákazník DaDex.sk Overený zákazník

Pridané: 23. marca 2024

(naposledy upravené 25. marca 2024)

Zakúpený v DaDex.sk

• Dosť krátky kábel

• Funguje perfektne

• cena s dopravou

Je ťažké hodnotiť produkt v krátkom čase. Zatiaľ nebadať väčší vplyv na vtákov.

Isotronic Plašič holubov a vtákov 92405

Isotronic Plašič holubov a vtákov 92405

Overený zákazník Odpudzovače.sk to je ekologický prístup k ochrane domácnosti a firiem. Overený zákazník

Pridané: 20. marca 2024

(naposledy upravené 14. apríla 2024)

Zakúpený v Odpudzovače.sk to je ekologický prístup k ochrane domácnosti a firiem.

• Je to vinikajúce
Odpudzovač mravencov solárny Grundig 6701

Odpudzovač mravencov solárny Grundig 6701

Overený zákazník tipa.sk Overený zákazník

Pridané: 19. marca 2024

Zakúpený v tipa.sk

Osadil som ho v den doručenia, skúšam, cas ukáže ako to funguje,

Isotronic Odpudzovač ôs a molí 92420

Isotronic Odpudzovač ôs a molí 92420

Overený zákazník Odpudzovače.sk to je ekologický prístup k ochrane domácnosti a firiem. eva

Pridané: 18. marca 2024

(naposledy upravené 18. marca 2024)

• prenosnost, tichx
Isotronic 60300

Isotronic 60300

Overený zákazník Odpudzovače.sk to je ekologický prístup k ochrane domácnosti a firiem. leni

Pridané: 16. marca 2024

(naposledy upravené 16. marca 2024)

Na obrázku bol avizovaný výhodný duopack. Prišiel však v každej škatuli len 1 odpudzovač, žiadne výhodné balenie. Obrázok zavádza.

Xpets AR28

Xpets AR28

Overený zákazník CAB Shop Overený zákazník

Zakúpený v CAB Shop

Objednal som si tento produkt - ultrazvukový plašič zvery , pretože nám stále behali mačky po autách a kuny, lasice do motorového priestoru. Po zapnutí prístroja tento problém zatiaľ zmizol. Používam ho nepravidelne a vždy na inom mieste v blízkosti vozidiel , aby si na to zver nezvykla. Zatiaľ spokojnosť.

Talpa Raus odpudzovač medvedíkov 1,2 Kg

PLAN LIFE Lepiaca pasca na hlodavce

Overený zákazník extrashop Michal

Zakúpený v extrashop

Dobre sa s nimi pracuje

Odpudzovač je vyrobený ako absolútne nekonfortný pre spotrebiteľa. Batéria sa vkladá po odskrutkovaní 4 skrutiek krytu . Zavrieť sa kryt dá len za použitia sily, priestor pre batériu je malý. Nálepka na upevnenie batérie ktorá je v popise výrobku chýba a je vlastne úplne zbytočná. Upevnenie prístroja na ďalšie dve skrutky v motorovom priestore vozidla nie je vôbec vyhovujúce. Proste nsvŕtate dve diery do kapoty znútra???
Funkčnosť prístroja zatiaľ neoverená?!

Nezaberá na mačky, zakúpený tovar som kúpil na terasu aby mi mačky nechodili na nábytok ale mne sa zdá že ich to skôr priťahuje

Kemo odpudzovač kún do automobilu M100N

Kemo odpudzovač kún do automobilu M100N

Overený zákazník price-mag.net Overený zákazník

Zakúpený v price-mag.net

Tento odpudzovač je neúčinný šmejd mám ho pod kapotou ,do 5 dní mi hlodavce zožrali,prehrýzli nanom plusový kabel na dva kusy a na ďalších 4 miestach rožrali bužírku na plusovom kabli.Lutujem kúpu boli to len vyhodené peniaze,neodporúčám produkt nikomu.

• Neučinné (kamery- otestované , zničili priesady)
  • sku..ené potkany zlikvidovali kaleráb
  • jedno od koho kupujete , keď máte ,,fakt,, problémy s hlodavcami ani jedna odpudzovačka nepomôže.
  • len biznis -placebo !
  • škoda peňazí

Na potkany neučinné .....!

Unichem Ratimor Bromadiolon plus granule 4 kg

Unichem Ratimor Bromadiolon plus granule 4 kg